Tarot online


Dzisiejsza technika pozwala na połączenie tradycyjności z nowoczesnością. Dzięki temu możliwe jest postawienie kart Tarota całkowicie online. Działa to w bardzo prosty sposób.

W pierwszej kolejności wypełniasz formularz gdzie zadajesz swoje pytanie do kart, swój e-mail i przesyłasz go Tarocistce jednym kliknięciem. Tarocistka po chwili przesyła Ci wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami.

Karta Tarota - Koło Fortuny, Arkana Wielkie

Jak zadawać pytania w Tarocie Online?

Przede wszystkim należy określić, o co tak naprawdę chcemy zapytać. Tu pytanie musi być konkretne, warto także określić ramy czasowe, jakie nas interesują. Należy pamiętać, że Tarot online to nadal zbiór kart, a nie generator losowy czy czatbot, z którym można prowadzić swego rodzaju rozmowę.

W zasadzie poza zastosowaniem nowoczesnej technologii, sposób wróżenia jest taki sam, jak w przypadku klasycznego Tarota.

Tarot nie służy do ustalania szczęśliwych numerów w grach liczbowych. Jest to narzędzie dedykowane do rozwoju duchowego/osobistego i w tym kategoriach powinno być wykorzystywane.

Pytania niekoniecznie muszą być zadawane tak, aby odpowiedź brzmiała tak albo nie. Takie pytania są oczywiście dopuszczalne, ale bez obaw można kartom zadawać bardziej rozbudowane zapytania.

  • Zastanów się, co Cię trapi, czego chcesz się dowiedzieć, co wyjaśnić lub lepiej zrozumieć?
  • Weź głęboki oddech, zrelaksuj się, postaraj się przez moment nie myśleć o bieżących sprawach, bądź tu i teraz, skup się na swoim pytaniu do kart.
  • Wpisz pytanie w dedykowanym do tego celu polu formularza. Nie rozpisuj się, to nie szkolne wypracowanie. Wyciągnij esencję z tego, co chcesz napisać.
  • Wyślij swoje pytanie.
  • Sprawdź swoją skrzynkę e-mail w celu dalszego kontaktu z Tarocistką

Tarot Online - wymagania sprzętowe

Do skorzystania z wróżby online, wystarczy dostęp do Internetu oraz laptop lub dowolne urządzenie mobilne. Nie są wymagane żadne dodatkowe ustawienia czy sprzęt.

Czasami konieczne może okazać się drobna zmiana ustawień przeglądarki, tak aby wszystkie kroki niezbędne do uzyskania odpowiedzi na pytanie, mogły zostać przeprowadzone. Wydaje się, że najbardziej komfortowymi narzędziami będą laptop, tablet lub smartfon z dużym wyświetlaczem.

Czy Tarot Online jest całkowicie bezpieczny?

To zależy od osoby, która z tego narzędzia korzysta. Należy pamiętać, że wróżenie nie jest wyrokiem i nie każde się spełnia. Wynika to z wielu czynników, choćby z faktu, że nasza rzeczywistość, a także stan naszej świadomości ciągle się zmieniają.

Kliknij tutaj, aby postawić Tarota Online >>

Nic nie stoi w miejscu, dlatego swoim zachowaniem możemy wpłynąć na bieg wydarzeń w naszym życiu. To my jesteśmy kowalami naszego losu, a karty powinniśmy traktować jak swego rodzaju kierunkowskaz od sił wyższych i podpowiedzi od nich.

Podobnie jak w życiu nie chcemy słyszeć pewnych słów, także i w przypadku wróżb zdarzają się niepomyślne informacje. Te należy jednak traktować jako przestrogę lub ostrzeżenie, a nie wyrok dożywocia bez możliwości warunkowego zwolnienia.

Karta Tarota - Słońce, Arkana Wielkie

Należy także pamiętać, że to my sami jesteśmy w największym stopniu kreatorami naszej rzeczywistości. Dlatego nie możemy oczekiwać cudów, siedząc z założonymi rękami i nosem na kwintę.

Kliknij tutaj, aby postawić Tarota Online >>

Wróżby i Tarot online nie są polecane dla osób z problemami natury psychicznej. Wówczas należy bezwzględnie udać się do odpowiedniego specjalisty i tam poszukać pomocy. Tarot Online to forma zabawy, która ma pomóc w rozwoju duchowym i osobistym, a nie pogorszyć stan zdrowia psychicznego osoby pytającej.

Ile kosztuje postawienie Tarota Online?

Skorzystanie z możliwości wylosowania dowolnej karty Tarota online i uzyskania jej podstawowej interpretacji, nie zawsze jest całkowicie darmowe. Opłaty mogą pojawić się, gdy zechcesz uzyskać pogłębioną interpretację wybranej lub wylosowanej przez Tarocistkę karty. Także postawienie indywidualnego rozkładu Tarota będzie opcją odpłatną.

Stawianie Tarota online jest możliwe za pomocą poczty elektronicznej (e-mail). W ten sposób można dopytać o dodatkowe, nurtujące nas kwestie lub poprosić o szerszą odpowiedź na podstawie otrzymanej karty.

Kliknij tutaj, aby postawić Tarota Online >>


Postaw Tarota Online


Skorzystaj z rozkładu Tarota Online przez e-mail.

Tarot Lana Adejev
Tarocistka Lana
Nazywam się Lana, jestem tarocistką i wróżbitką. Ezoteryką zajmuję się od ponad 20 lat.
Postawię Tarota pod zadane przez Ciebie pytanie.
Wypełnij szybki formularz poniżej, a odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku chwil.

Nikomu nie udostępniamy Twoich danych.
Po wysłaniu formularza sprawdź swoją skrzynkę pocztową. Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu.
Zawartość serwisu
Horoskopy > Horoskop Baran, Horoskop Byk, Horoskop Bliźnięta, Horoskop Rak, Horoskop Lew, Horoskop Panna, Horoskop Waga, Horoskop Skorpion, Horoskop Strzelec, Horoskop Koziorożec, Horoskop Wodnik, Horoskop Ryby
Tarot > Arkana Wielkie > Karta Głupiec, Karta Maga, Karta Kapłanka, Karta Cesarzowej, Karta Cesarza, Karta Kapłana, Karta Kochankowie, Karta Rydwan, Karta Siła (Moc), Karta Pustelnika, Karta Koło Fortuny, Karta Sprawiedliwości, Karta Wisielca, Karta Śmierci, Karta Umiarkowanie, Karta Diabła, Karta Wieża, Karta Gwiazdy, Karta Księżyca, Karta Słońce, Karta Sądu Ostatecznego, Karta Świat